Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı;

Kurum ve işletmelerin sosyal medya kanallarını profesyonel olarak yönetmeleri gerekiyor. Sosyal medya üzerinden gelen sorulara, dileklere ve isteklere cevap verilmemesi; kurumla ilgili imaj ve prestijin olumsuz neticelenmesine neden olabiliyor. Ayrıca işletme veya kurumla ilgili sosyal medya gündeminin de takip edilmesi ve algıların yönetilmesi lazımdır. Olumsuz bir deneyimin veya yorumun çok hızlı şekilde yayılabildiği sosyal medya mecrasındaki marka ve işletmeyle ilgili her şeyin kontrol edilmesi önem ifade ediyor.

Sosyal medya yönetimi

Mersin’deki işletme ve kurumlar için sosyal medya danışmanlığı ve yönetimi hizmeti sunan ajansımız; sosyal medya kanallarının profesyonel şekilde yönetimini sağlamak suretiyle imaj ve prestijinizi koruyor. Gerek imajınızı zedeleyecek yorum ve sorunların çözümünde gerekse daha fazla etkileşim getirecek stratejilerin belirlenmesinde uzmanlar çalışıyor. Stratejik sosyal medya hedeflerinin belirlenmesi ve uygulanması için yol haritasının çizilmesinden sonra sosyal medya kanallarınızın kontrolü sağlanabiliyor.

Marka imajınız korunuyor

Marka ve işletmeniz hakkındaki yorumların, isteklerin ve deneyimlerin paylaşıldığı her içeriğin kontrol edilmesi de danışmanlık hizmetlerinin önemli bir unsurudur. Olumsuz deneyim yaşayan kişilerin sorunlarının çözülerek; işletme hakkındaki deneyimlerinin olumluya çevrilmesi sağlanıyor. Sosyal medya üzerinden reklam, tanıtım ve marka bilinirliliğinin sağlanmasına yönelik çalışmalar da gerçekleştiriliyor. Kapman ve indirimlerin duyurulması, postlar ve çeşitli görsellerle daha fazla etkileşim hedefleniyor.

Bir veya birden fazla sosyal medya hesabınızın profesyoneller tarafından yönetimini sağlayarak; asıl işlerinize odaklanabilirsiniz. Sosyal medya tanıtımlarının uzmanlar tarafından belirlenmesi sayesinde daha başarılı bir kampanya süreci yaşayabilirsiniz. Sosyal medya kitlenizin ilgi duyacağı kampanya, post ve değişik paylaşımlarla daha fazla etkileşim elde edilmesi ile gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Marka bilinirliğine dair etkili çalışmalarla potansiyel kitlenize ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya kanallarınız için uygulanacak stratejiler kurum kimliğinize ve değerlerinize tamamen uygun şekilde belirleniyor. Kurumunuzun değerlerine veya çalışma prensiplerine uygun olmayacak nitelikte bir strateji izlenmiyor. Beraber belirlenen yol haritasıyla benzersiz bir sosyal medya çalışma süreci izleniyor. Rakiplerinizden bir adım daha olabilmenizi sağlayacak etkin ve profesyonel sosyal medya yönetimi için hemen ajansımızla irtibata geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Mersin
Sosyal Medya Danışmanlığı Mersin