E-Ticaret Sitesi

E-ticaret sayesinde siz de e-ticaretteki yerinizi alabilirsiniz. E-ticaret sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız hangi e-ticaret yöntemini kullanacağınıza karar vermeniz gerekir.

E-ticaret ile sınırlı kalmak zorunda değil. Tüm ülkeden ve internetten birçok müşteriniz olabilir. C2C e-ticaret yapmaya karar verirseniz web siteniz sizin sanal pazarınız olacak. Satıcılar ürünlerini pazar yerinize getirerek sergileyecekler. Müşteriler de istedikleri ürünleri alacaklar. Siz sadece pazar yerinin düzeni, güvenliği, temizliği, kampanyalar gibi konulardan sorumlu olacaksınız. Ürün satışı, depolama, kargo, fatura gibi sorumluluklar satıcılara aittir.

E-Ticaret Sitesi

E-ticaret sitesi tasarımı gerçekten önemli bir konu. Tasarımınız kaliteli ve işlevsel olmalı. Kaliteli bir web sitesi insanlara güven verecek ve kurumsal bir firma imajı vereceksiniz. Web sitenizin görünüşü yanında işlevsel olması da çok önemli. Web siteniz çok güzel yapıldı diyelim herkes çok beğendi. Ancak müşteri aradığı ürünü on dakika arayıp bulamıyorsa, alışveriş sepetine eklediği ürünü nasıl satın alıp ödeyeceğini iki üç dakika düşünüyorsa işlevsellikte sorun var demektir. İnsanlar artık vakit kaybetmek istemiyor. Kredi kartı bilgilerini bile güvenli şekilde web sitelerine kaydediyorlar ve bir daha ki alışverişe yeniden kredi kartı bilgilerini girmek zorunda kalmıyorlar. E-ticarette müşterilerin dikkat ettikleri bir noktada 7/24 müşteri hizmetlerine ulaşabilmektir. Bunun için web sitenize müşteri hizmetleri modülü ekletebilirsiniz.

Kolay yönetilebilir ve admin panelli e-ticaret çözümleri, banka ve kargo entegrasyonları ile sizi bir adım daha öne çıkaracaktır. Seo uyumlu altyapısı ile Google vb. arama motorlarından kolayca trafik çekmeye başlayabilirsiniz.

Mobil uyumlu responsive tasarımları ile tüm ekranlarda sorusuz bir şekilde çalışma imkanı sunar.

E-ticaret web sitesi tasarımı konusunda deneyimli ekibimizle çözüm önerileri sunuyoruz. Daha fazla yardım için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca Google AdWords reklamları konusunda Google AdWords sertifikalı ekibimiz size destek olacaktır.

mersin e-ticaret sitesi
mersin e-ticaret sitesi