Biz Kimiz ?

Teknodi Kimdir?

Bir reklam ajansının “Tam Hizmet” kapsamına dijital mecralara fikir ve iş üretmesi gerekliliğini çok önceden fark edip bunu uygulamaya koymuş, deneyimli bir ekibe ve tecrübeye sahip bir kuruluştur.

Reklamın her alanında hizmet vermekteyiz. Reklam verenin kapımızı çalmasına neden olan her türlü ihtiyacı değerlendirip, zaman, emek ve para kaybı yaşamadan, üstüne en uygun çözüme kavuşmasını sağlamak bizim işimiz. Sıfırdan bir marka yaratmayı da mevcut bir markaya değer katmayı da severiz. Sadece tasarım anlamında değil, farklı fikirleri, değişik mecraları, bambaşka yolları hızla kat etmekte hünerli olduğumuzu söylerler. (Uzaylılar değil tabi bizim sevimli müşterilerimiz 🙂

Bütçe harcayan değil, işe yarayan çözümler üretiriz.

Başarılı işlere imza atmak için oldukça titiz ve araştırmacı bir şekilde, ciddi vakit ayırarak çalışmamız gerekir. Bu nedenle kalabalık müşteri portföyü ile zamana karşı iş çıkartmaya çalışmak yerine az ama öz müşteri ile çalışmayı tercih ederiz. Büyük markaların yüksek bütçeli kampanyalarını gerçekleştirmenin yanı sıra sadece” bir web sitem olsun” diye gelen reklam verene de severek hizmet veririz.

Güzelin değil doğrunun peşindeyiz

Müşterinin değil işlerin peşindeyiz

Kim kimin peşinde olduğun bir önemi yok zaten konu bu değil !